Термінова заміна ТЕНу пральної машини Samsung з гарантією | СЦ "На Дому" - 1
Пн - Нд 8.00 - 21.00
Термінова заміна ТЕНу пральної машини Samsung з гарантією | СЦ "На Дому" - 2
Джона Маккейна, 38б
Милославська, 4а

Заміна ТЕНу в пральній машині Samsung

РЕМОНТ
ВІД 300 ГРН

  • Прийом заявки протягом 24 години
  • Виїзд майстра протягом 60 хвилин
  • Діагностика безкоштовно від 5 хвилин
  • Гарантія на ремонт від 1 до 12 місяців

Відсутність нагріву води пральної машини Samsung у переважній більшості випадків потребує заміни ТЕНу. Самостійний ремонт може призвести до плачевних наслідків краще викликати фахівця.

Замовляйте заміну ТЕНу в пральній машині Samsung у нашому сервісному центрі робота буде виконана на найвищому рівні. Для замовлення установки нового водонагрівача скористайтесь зручною формою зворотного дзвінка на сайті або зв'яжіться з менеджером за телефоном. Заявка моментально надійде в роботу, майстер зможе приступити до ремонту прання в цей же день у зручний для вас час.

Висока якість обслуговування

Заміна ТЕНу виконується вдома, що економічно вигідно та зручно для мешканців Києва. Витрачати час і гроші на доставку важкої, громіздкої прання Samsung у майстерню немає потреби. Співробітники нашого сервісного центру мають у своєму розпорядженні все необхідне для ремонту техніки на місці.

Точне виявлення несправного вузла – запорука якісного ремонту. Не завжди відсутність нагрівання води є результатом виходу з експлуатації нагрівача. Досвідчені майстри знають, що причина може бути також у температурному датчику та керуючому модулі їх також слід перевірити.

Діагностика, яку обов'язково виконують спеціалісти СЦ Ремонт вдома, дозволяє точно визначити, чи потрібно міняти ТЕН або слід замінити інший вузол пральної машини. Такий підхід дозволяє повністю виключити помилки у роботі та прискорити обслуговування техніки. Навіть при найсерйозніших несправностях ремонт не займе більше 24 годин.

У своїй роботі ми використовуємо тільки нові оригінальні комплектуючі на пральні машини Samsung, тому в надійності ТЕН повністю впевнені. На ремонт прання надається гарантія з видачею відповідного сертифіката.

Ціни на послугу із заміни водонагрівача

З приблизними розцінками на ремонт пральних машин можна ознайомитись у прейскуранті. Вартість заміни Тена залежатиме від моделі прання Samsung, і чи не спричинила поломка до інших несправностей. Так чи інакше, ми запропонуємо вам оптимальний варіант за співвідношенням ціна-якість. Виклик майстра та діагностика у разі подальшого ремонту безкоштовні.

Після надання техніки допомоги майстер дасть рекомендації щодо правильної її експлуатації та належного догляду. Виконуйте ці нескладні правила, і пральна машина віддячить вам за це бездоганною роботою.

Залишіть заявку
На безкоштовний виїзд майстра та діагностику поломки
0,1332 s
100
cache

Відвідуючи цей сайт, ви дозволяєте нам, для його повноцінного функціонування, збирати ваші метадані