Заміна ТЕНу в пральній машині Siemens – замовити у Києві | СЦ "На Дому" - 1
Пн - Нд 8.00 - 21.00
Заміна ТЕНу в пральній машині Siemens – замовити у Києві | СЦ "На Дому" - 2
Джона Маккейна, 38б
Милославська, 4а

Заміна ТЕНу в пральній машині Siemens

РЕМОНТ
ВІД 300 ГРН

  • Прийом заявки протягом 24 години
  • Виїзд майстра протягом 60 хвилин
  • Діагностика безкоштовно від 5 хвилин
  • Гарантія на ремонт від 1 до 12 місяців

Заміна ТЕНа (нагрівального елемента) в пральній машині Siemens є однією з найпоширеніших категорій обслуговування та ремонту, що виконуються майстрами нашого сервісного центру. Ми пропонуємо сучасний рівень надання послуг, оперативність, високий професіоналізм. Крім того, Ремонт на дому використовує виключно оригінальні комплектуючі та витратні матеріали.

Чому нагрівач ламається передчасно

Проблеми з нагріванням води, що виникають у процесі прання, найчастіше виникають у пральних машинках Siemens, які пропрацювали від 4 до 6 років. Однією з основних причин таких неполадок є некоректна робота або остаточний вихід з ладу нагрівального елемента (ТЕНу). Як правило, така деталь має тривалий гарантійний період служби, проте нерідко ламається набагато раніше.

Одним із основних негативних факторів, що впливають на стан ТЕНа, є низька якість водопровідної води. Домішки, що містяться в ній, призводять до утворення накипу, що осідає на внутрішніх металевих поверхнях і безпосередньо на самому нагрівальному елементі. Згодом це помітно погіршує характеристики нагріву, якість прання, а також зменшує ресурс деталі. Періодичне профілактичне очищення від накипу, а також використання спеціальних засобів, що пом'якшують жорстку воду, дозволяють уникнути раптових поломок.

Усі сучасні моделі пральних машин Siemens оснащуються розумною функцією самостійної діагностики. У разі виникнення проблем із нагріванням води система видасть відповідний код помилки.

Самостійна заміна нагрівача, без досвіду та практичних навичок, може призвести до виникнення низки інших поломок, усунення яких вимагатиме додаткових грошових витрат. Тому, щоб уникнути втрати часу та грошей, найраціональніше звернутися за допомогою до фахівців нашого сервісного центру, які мають великий досвід у ремонті пральних машинок виробництва компанії Siemens.

Як викликати майстра додому

Для того, щоб скористатися послугами нашого сервісного центру, достатньо подати заявку телефоном або надіслати повідомлення на адресу електронної пошти. Завдяки сучасному інструменту, використанню оригінальних запчастин та тому, що всі роботи проводяться тільки вдома у клієнта, вдалося досягти високої швидкості надання послуг, надійності та якості виконаних ремонтів. Крім того, кожен замовник отримує фірмову гарантію на всі компоненти, що замінюються.

Залишіть заявку
На безкоштовний виїзд майстра та діагностику поломки
0,2011 s
220
database

Відвідуючи цей сайт, ви дозволяєте нам, для його повноцінного функціонування, збирати ваші метадані