Заміна ТЕНу в пральній машині Whirlpool | СЦ "На Дому" - 1
Пн - Нд 8.00 - 21.00
Заміна ТЕНу в пральній машині Whirlpool | СЦ "На Дому" - 2
Джона Маккейна, 38б
Милославська, 4а

Заміна ТЕНу в пральній машині Whirlpool

РЕМОНТ
ВІД 300 ГРН

  • Прийом заявки протягом 24 години
  • Виїзд майстра протягом 60 хвилин
  • Діагностика безкоштовно від 5 хвилин
  • Гарантія на ремонт від 1 до 12 місяців

Поломка трубчастого електричного нагрівача (ТЕНу) – не рідкість, тому наші майстри з ремонту пральних машин регулярно стикаються з роботами із заміни цієї комплектуючої. Нашим спеціалістам доводиться працювати з пральними машинами Whirlpool, тому їм добре відома вся специфіка цих моделей.

Найчастіше ТЕН виходить з ладу через вапняний наліт або, простіше кажучи, накипи. Утворюючи щільний шар, який до того ж має низьку теплопровідність, вона не дає нагрівачеві віддавати тепло, що виробляється і тим самим призводить до його перегріву. Власники машинок-автомат, як правило, не дуже багато уваги приділяють профілактиці появи накипу. Продовжуючи ігнорувати пом'якшувальні фільтри, спеціальні хімічні засоби та інше, користувачі самі скорочують термін експлуатації нагрівача і, як наслідок, усієї прання Whirlpool.

Серед інших причин виходу з ладу Тена були зазначені перепади напруги в електромережі або механічні пошкодження цієї комплектуючої, а також багато інших факторів.

Основні симптоми поломки

При появі будь-яких неполадок у роботі трубчастого електричного нагрівача, пральна машина Whirlpool сама подає нам певні «сигнали». Ознаки поломки Тена можуть бути такими:

  • Вода під час прання не нагрівається. Часто це супроводжується поганою результативністю роботи машинки-автомату: речі залишаються брудними і на них з'являються мильні розлучення.
  • Поломка датчика нагрівача може спровокувати перепади температур, що є порушенням будь-якого режиму прання апаратів Whirlpool.
  • Ще одним яскраво вираженим «симптомом» є сильне і постійне нагрівання води, навіть якщо було задане «делікатне» прання. Причина, швидше за все, у несправності реле Тена. Цим же фактором можуть пояснюватися і різні сторонні шуми під час роботи машинки Whirlpool.

Якщо ви помітили хоча б одне з порушень, слід звернутися до хорошого сервісного центру, де проблему з ТЕНом вирішать швидко та професійно.

Якісні послуги від «Ремонт на дому»

Для проведення кваліфікованої діагностики вашої пральної машини Whirlpool обов'язково звертайтесь до фахівців з нашої майстерні. Після виявлення поломки трубчастого електричного нагрівача буде проведено його оперативну заміну. З нами ваша машина прослужить довгий час, і ви неодмінно залишитеся задоволені результатом нашої співпраці. Оформляйте заявку на виклик майстра з «Ремонт на дому» прямо зараз!

Залишіть заявку
На безкоштовний виїзд майстра та діагностику поломки