Заміна ТЕНу в пральній машині LG у Києві вдома | СЦ "На Дому" - 1
Пн - Нд 8.00 - 21.00
Заміна ТЕНу в пральній машині LG у Києві вдома | СЦ "На Дому" - 2
Джона Маккейна, 38б
Милославська, 4а

Заміна водонагрівача в пральній машині LG

РЕМОНТ
ВІД 300 ГРН

  • Прийом заявки протягом 24 години
  • Виїзд майстра протягом 60 хвилин
  • Діагностика безкоштовно від 5 хвилин
  • Гарантія на ремонт від 1 до 12 місяців

Відсутність нагріву води в пральній машині LG найчастіше є наслідком виходу з ладу ТЕНа. Якісне прання при зламаному водонагрівачі неможливе, тому у ваших інтересах не тягнути з викликом майстра.

Замовляйте заміну ТЕНа у нашому сервісі у нас працюють одні з найкращих майстрів з ремонту пральних машин LG у Києві. Зробити замовлення можна всього за пару хвилин, для чого необхідно скористатися формою зворотного зв'язку на сайті, приймаються заявки також телефоном. Вам не доведеться чекати, коли звільниться фахівець у нашому розпорядженні достатньо досвідчених майстрів з ремонту пральних машин, готових розпочати роботу негайно.

Як виконується ремонт прання

Заміна Тена буде виконана вдома, що вигідно та зручно для замовника. Витрачати час та кошти на виснажливе транспортування важкої, габаритної пральної машини LG у майстерню не доведеться, у розпорядженні наших фахівців є все необхідне для обслуговування техніки на місці.

Перш ніж розпочинати заміну водонагрівача, слід переконатися, що проблема саме в ньому. Вода в пральні може не нагріватися також внаслідок виходу з ладу датчика температури та електронного модуля. Щоб точно визначити, який вузол вийшов з ладу, слід виконати діагностику. Візуальний огляд, аналіз кодів помилок, застосування діагностичних приладів (за потребою) дозволяє безпомилково виявити поломку. Ремонт у цьому випадку виконується у рази швидше.

Якщо фахівець визначить, що необхідно замінити ТЕН у пральній машині, буде встановлено оригінальний нагрівач, призначений для моделі LG. Наявність висококваліфікованих фахівців та надійних комплектуючих дає повну впевненість як обслуговування техніки. На роботу та встановлені запчастини надається гарантія якості та видається відповідний документ.

Додаткові переваги

З розцінками на усунення типових неполадок можна ознайомитись у прайс-листі. Точну вартість заміни ТЕНу своєї пральної машини LG ви дізнаєтесь після того, як майстер огляне техніку. Фахівець запропонує оптимальне рішення для ремонту, при якому ви не переплатите ні копійки. Виклик майстра та діагностика прання у разі її подальшого обслуговування безкоштовні.

Після надання допомоги вам буде запропоновано проводити планову профілактику обладнання. Правильна експлуатація та регулярні профілактичні роботи – запорука довговічності пральної машини.

Залишіть заявку
На безкоштовний виїзд майстра та діагностику поломки