Заміна люка пральної машини Zanussi | СЦ "На Дому" - 1
Пн - Нд 8.00 - 21.00
Заміна люка пральної машини Zanussi | СЦ "На Дому" - 2
Джона Маккейна, 38б
Милославська, 4а

Заміна люка пральної машини Zanussi

РЕМОНТ
ВІД 300 ГРН

  • Прийом заявки протягом 24 години
  • Виїзд майстра протягом 60 хвилин
  • Діагностика безкоштовно від 5 хвилин
  • Гарантія на ремонт від 1 до 12 місяців

Проблеми з люком завжди дуже відчутно позначаються на функціональності пральної машини, у тому числі моделей Zanussi. Навіть відоме ім'я виробника та його репутація не гарантують того, що техніка служитиме вам десятиліттями, зовсім не ламаючись. Тому якщо ви зіткнулися з такою неполадкою, як двері люка, що погано закриваються, або відповідна помилка на дисплеї, телефонуйте професіоналам в СЦ Ремонт на дому. Грамотні майстри по ремонту пральних машин проведуть не лише оперативну діагностику, а й якісну заміну люка або його запчастин. Телефонні номери для зв'язку з менеджером є на сайті: телефонуйте будь-якого дня тижня, з 9.00 до 21.00. Або залишайте коротку заявку в режимі онлайн, і наш співробітник сам вам передзвонить. Запевняємо, що чекати більше кількох хвилин вам не доведеться.

Ремонт чи заміна?

Наші клієнти досить часто звертаються до майстерні саме зі скаргами на роботу дверцят люка пральної машини Zanussi. Але заміна цього вузла далеко не єдине рішення у такій ситуації. Ключовий пріоритет для наших фахівців зробити максимально щадні ремонтні роботи. Тому ремонт люка прання теж можливий, і полягає він найчастіше у заміні УБЛ. Пристрій блокування призначений для того, щоб герметизувати бак і забезпечити повний захист від протікань. У зв'язку з цим пральна машина Zanussi просто не починає свою роботу, якщо УБЛ не спрацьовує. Зазвичай про таку проблему техніка повідомляє сама за допомогою коду помилки. Основним конструктивним елементом УБЛ є біметалічна пластина, яка схильна до зносу і найчастіше підлягає якнайшвидшій заміні.

Інший спосіб відновити справність люка – заміна кріпильних елементів дверцят. Таке рішення підходить, коли стулка не закривається через перекос. Хоча більшість користувачів не вважають такий вид ремонту складним та виробляють його самостійно, ми рекомендуємо скористатися послугами справжніх профі. Тоді ви будете впевнені в результаті та довговічності сервісу.

Капітальна заміна люка в пральній машині Zanussi, можна сказати, крайній захід. Так як цей вид обслуговування пральних машин вважається досить складним, то і ціна тут буде дещо вищою, ніж на інші види послуг. Але з нами ви заощадите максимум коштів, адже Ремонт на дому пропонує найкращі ціни в Києві та області!

Звертайтесь 24/7

Прийом онлайн-заявок на сайті ведеться цілодобово: не витрачайте час і викликайте майстра додому. Менеджер зв'яжеться з вами за першої нагоди і уточнить адресу, куди потрібно виїхати фахівцю.

Залишіть заявку
На безкоштовний виїзд майстра та діагностику поломки
0,1239 s
100
cache

Відвідуючи цей сайт, ви дозволяєте нам, для його повноцінного функціонування, збирати ваші метадані