Кондиціонер дме теплим повітрям СЦ Надому - 1
Пн - Нд 8.00 - 21.00
Кондиціонер дме теплим повітрям СЦ Надому - 2
Джона Маккейна, 38б
Милославська, 4а

Кондиціонер дме теплим повітрям

Ми пропонуємо:

  • Безкоштовний виклик майстра
  • У 90% ремонт займає не більше 30 хвилин
  • Безкоштовна діагностика
  • Гарантія від 3 до 24 місяців

Ліцензовані технічні фахівці можуть діагностувати та ремонтувати всі марки й моделі кондиціонерів, часто в один і той же день. До 1 року гарантії на деталі та гарантія на всі ремонтні роботи.

Якщо в міжсезоння потік тепла з надр кондиціонера додає комфорту, то в літню спеку, отримавши замість очікуваної прохолоди, ще одне джерело теплоти, для багатьох стає тортурами. Більшість моделей сучасних спліт-систем забезпечені функцією обігріву приміщень, тому якщо кондиціонер дме теплим повітрям, насамперед потрібно перевірити правильність встановлення режиму та температури.

Якщо всі налаштування відповідають рекомендаціям виробника, то, напевно, вийшов з ладу один з компонентів системи і без допомоги майстра сервіс-центру не обійтися. Наші фахівці готові усунути будь-які несправності кліматичної техніки вдома у максимально короткий термін. І якщо кондиціонер не охолоджує, одразу ж дзвоніть до нашого диспетчера. Зручний час візиту та якісні запчастини ми забезпечимо у будь-якому випадку.

Що робити, якщо кондиціонер дме теплим повітрям

Більшість причин, чому кондиціонер не дме холодним повітрям, пов'язані з поломкою вузлів спліт-системи, але найчастіше до таких наслідків призводить відсутність профілактики. Адже навіть на поверхні теплообмінника внутрішнього модуля осідає кімнатний пил, який за один рік може перетворитися на проблему. Не кажучи вже про модуль, розташований на вулиці, який практично повністю відкритий для атмосферних впливів. Тому якщо кондиціонер дме не дуже холодним повітрям, проведіть профілактичне чищення поверхонь обох модулів спліт-системи.

Найчастіше це дозволяє уникнути дорогого ремонту. Звичайно, всі ці роботи можна виконати самому (якщо є зручний доступ до зовнішнього модуля). Але потрібно враховувати, що майстри по ремонту кондиціонерів  використовують професійні апарати для миття під тиском і спеціальну "хімію", гарантуючи повне звільнення від нальоту в важкодоступних місцях теплообмінників. Тому після їх чищення можна забути про профілактику до кінця сезону.

Але частина причин, чому кондиціонер дме теплим повітрям, пов'язане з поломками обладнання. Найчастіше це:

  • витік із системи холодоагенту;
  • вихід із ладу мотор-компресора;
  • поломка одного із температурних датчиків;
  • знижену напругу в електромережі.

Навіть при невеликому витоку холодоагенту ефективність охолодження знижується. А якщо він випарується повністю, то це стане не тільки причиною відсутності охолодження, а й головним чинником чому кондиціонер не дме гарячим повітрям (немає ні холоду, ні тепла). Для заправки системи доведеться запросити співробітників сервіс-центру, оскільки заповнити контур фреоном за допомогою підручних засобів не вдасться.

Поломка мотор-компресора найчастіше спричинена тривалою безперервною роботою агрегату. Тому якщо кондиціонер не дме теплим і холодним, відразу знеструмте обладнання та зверніться до сервіс-центру.

При виході з ладу датчиків, контролер, що управляє, не в змозі визначити реальну температуру в приміщенні, тому кондиціонер дме то теплим, то холодним або зупиняється зовсім. При зниженні напруги електромережі компресору недостатньо енергії для запуску. Тому після кількох невдалих спроб він зупиняється, виводячи на табло повідомлення про аварію. Якщо напруга в мережі нестабільна, фахівці рекомендують встановити стабілізатор відповідної потужності.

Залишіть заявку
На безкоштовний виїзд майстра та діагностику поломки