Погано дме кондиціонер | СЦ Надому - 1
Пн - Нд 8.00 - 21.00
Погано дме кондиціонер | СЦ Надому - 2
Джона Маккейна, 38б
Милославська, 4а

Погано дме кондиціонер

Ми пропонуємо:

  • Безкоштовний виклик майстра
  • У 90% ремонт займає не більше 30 хвилин
  • Безкоштовна діагностика
  • Гарантія від 3 до 24 місяців

Ліцензовані технічні фахівці можуть діагностувати та ремонтувати всі марки й моделі кондиціонерів, часто в один і той же день. До 1 року гарантії на деталі та гарантія на всі ремонтні роботи.

Іноді замість цілющої прохолоди з кондиціонера надходить до кімнати лише слабкий струмінь охолодженого повітря. При цьому мотор-компресор вмикається і вимикається як і раніше, а вентилятор на зовнішньому блоці нормально обертається. Якщо у вас виникли такі проблеми, зверніться до сервіс-центру. Майстер по ремонту кондиціонерів швидко виявить винуватця поломки та відразу вживе всіх необхідних заходів. Але перед тим як дзвонити диспетчеру для оформлення замовлення, перевірте, чи не встановлено вентилятор на мінімальні оберти з пульта і чи не виставлена температура охолодження, близька до кімнатної.

Чому став погано дмухати кондиціонер

Якщо з установками проблем немає і перешкод на шляху проходження холодного повітря не виявлено, причиною того, що кондиціонер погано дме можуть стати:

  • повітря, що засмітилися, фільтри внутрішнього модуля;
  • шар бруду на лопатях вентилятора кімнатного блоку;
  • заклинювання лопатей;
  • поломка вентилятора кімнатного модуля;
  • несправність у платі управляючого контролера.

"Забита" пилом і павутиною сітка фільтра внутрішнього модуля не повністю пропускає потік холодного повітря, що створюється вентилятором. Це призводить не тільки до того, що ефективність кліматичного приладу знижується, але й до роботи вентилятора з підвищеним навантаженням на електродвигун. Що зменшує його ресурс. Очищення фільтрів можна виконати самостійно, знявши та промивши сітчасті елементи фільтрів під не гарячою водою.

Бруд, що скупчився на лопатях вентилятора, ускладнює його роботу і, як у попередньому випадку, скорочує ресурс електродвигуна. При цьому швидкість обертання знижується та потік холоду слабшає.

Зазвичай, заклинювання лопатей викликає руйнування підшипників, які утримують лопаті, або потрапляння стороннього предмета чи частини внутрішнього блоку, що відірвалася, до лопаті, або накопичення льоду, яке практично завжди утворюється при подібних поломках. Потрібно уважно оглянути вентилятор та знайти причину зупинки. Не слід включати кондиціонер із заклиненим вентилятором, оскільки він швидко вийде з ладу через перегрівання.

Ще однією причиною відсутності чи слабкого потоку холодного повітря є несправність електродвигуна вентилятора. Несправний електродвигун зазвичай не ремонтують, а встановлюють новий.

При поломці в контролері, що управляє, алгоритм роботи спліт-системи порушується і вона починає працювати непередбачено.

Залишіть заявку
На безкоштовний виїзд майстра та діагностику поломки